O nas

stacja-paliw-dziemiany-repinski.jpgFirma Repiński to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo o kilkunastoletnim doświadczeniu i kilku rynkach działalności:

W branży budowlanej działamy od 1989 roku. Jesteśmy jedną z niewielu firm, które są samowystarczalne w zakresie budownictwa mieszkalnego jak i przemysłowego. Naszą wizytówką są dziesiątki wykonanych zleceń oraz powiększające się grono zadowolonych klientów.

W zakresie transportu oferujemy usługi na rynku krajowym i międzynarodowym. Transportujemy materiały sypkie, cement, wapno, popiół i płody rolne. Zajmujemy się także spedycją.

W swojej działalności wyznajemy takie wartości, jak: bezpieczeństwo, wysoka jakość, profesjonalizm oraz punktualność. Nieustannie dbamy, aby nasza praca spełniała stawiane przed nami wymagania. Dlatego stale inwestujemy w rozwój kompetencji naszych pracowników oraz nowoczesny i bezpieczny sprzęt.

Repiński Paliwa to kolejna dziedzina, w której oferujemy swoje usługi. Prawa do stacji paliw posiadamy na zasadzie franczyzy od ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA - rozpoznawalnej i zaufanej firmy na rynku paliwowym. Nasz punkt znajduje się w miejscowości Dziemiany, w powiecie kościerskim województwa pomorskiego.